Weekend z Veronique Enginger #4

13:29:00


Dziś mamy niedzielę, w dodatku ostatnią w tym miesiącu, więc najwyższy czas pokazać zielnikowe postępy! Strasznie się cieszę, bo jednak udało mi się nagrać i zmontować hafciarski vlog co wcale nie było takie proste. Ty razem działo się wszystko, co nie miało prawa się zadziać. Pierwszy tydzień vlogowania był zdecydowanie pechowy, na szczęści drugi okazał się lepszy, choć nie obyło się bez problemów. Osoby, które zaglądają na mojego Facebooka widziały dzisiaj wpis o problemach technicznych, więc wiedzą, że łatwo nie było. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i vlog jest już na kanale :) Zapraszam do oglądania :) 
P. S. Nie zapomnijcie o łapkach w górę i subskrybcji kanału :) 


You Might Also Like

4 komentarze

 1. Kochana bardzo się cieszę że mogłam zobaczyć Twoje postępy przy róży..;) Kochana nagrywaj i jeszcze raz nagrywaj tego typu filmiki.. Bo są bardzo ciekawe..;)
  A co byś powiedziała żeby nagrać filmik o lnie dla osób początkujących..?? O wymierzenie materiały itp.. Pozdrawiam..;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie Ci idzie z różą, mimo problemów, o których wspomniałaś :) Już się nie mogę doczekać miechunek! Ten fioletowy - spojrzałam na zdjęcie miechunek - przypuszczam, że będzie u nasady kwiatów, tam, gdzie jest śnieg i taki cień ta tym śniegu... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No i pomimo trudności udało Ci się z vlogiem :) Super postępy, zachwycający jest ten haft i te kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tyle trudności po drodze, ale filmik Ci fajny wyszedł, a sama róża pięknie rozkwita i już widać że będzie cudna:-)
  Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń

Kartkowanie przez cały rok