Home Crazy Home

02:36:00Odebrało mi głos... i to dosłownie! Moje piątkowe harce w ogrodzie skończyły infekcją i od dwóch dni nie mogę mówić. Wściekam się strasznie, bo jako osoba bardzo gadatliwa taki stan rzeczy bardzo mocno mnie irytuje. Fakt, że nie mogłam też nagrać dźwięku do zaległego filmu pogarszył jeszcze sprawę :/ 

Postanowiłam więc poprawić sobie nastrój i poszukać ciekawych wzorów. Nie mam tutaj na myśli samych zakupów, bo lista kupionych hafcików staje się coraz dłuższa, ale przegląd nowości oraz interesujących projektów. Ta moja hafciarska turystyka doprowadziła mnie w końcu do strony sklepu hobbystycznego, gdzie można kupić  m.in wzory Dimensions. Moje serce skradł prosty, lecz genialny hafcik Home Crazy Home, który został opracowany tak, by przypominał napis na kredowej tablicy.Na tego typu wzór mam chęć już od dawna, ale jeszcze nie znalazłam takiego projektu, który zachwyciłby mnie w stu procentach. W tym zakochałam się od pierwszego wejrzenia, ale nie do końca pasuje do miejsca, gdzie chciałabym go powiesić. Z drugiej strony, granatowa kanwa jest, biała mulina też... Zdecydowanie muszę przemyśleć kwestię tego hafciku, miejsca i odpowiedniego wykończenia ;)

Ania :)

You Might Also Like

10 komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Cały czas nad nim myślę ;) Strasznie mnie korci :D

   Usuń
 2. Cudny. Ja sobie tylko obiecuje, ze w najblizszym czasie nie zaczne nowego hafciku i ciagle te obietnice lamie.-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak mam ;) Po zakupie ostatniego zestawu obiecałam sobie, że za żadne skarby świata nie wezmę się za nowy projekt... i jak dotąd najlepiej idzie mi łamanie tej obietnicy ;)

   Usuń
 3. Aniu życzę Tobie dużo zdrówka..;) A wzrorki są niesamowite.. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wzór! Może uda ci się go gdzieś wpasować, bo warto się za niego wziąć.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i szybkiego wyzdrowienia! Przemów jak najszybciej!:)

   Usuń

Kartkowanie przez cały rok